Sağlığınız Bizimle Güvende

Teknolojik gelişmeler, modern hayat ve doğal ortamın giderek azaldığı günümüzde insanlar sağlıklı kalmak için büyük mücadeleler veriyor. Bunların başında ise tüketilen gıdadan, kullanılan kişisel bakım ürünlerine kadar her ürünün en doğal olanına ulaşılmaya çalışıyor. Site anne-çocuk ürünlerinden, kişisel bakım ürünlerine, bitkisel ürünlerden, ağız bakım ürünlerine kadar pek çok ürünün satışını yapan kurumsal bir e-ticaret sitesidir. Site 2017 yılında kurulmuş ve o günden bu yana sürekli büyüyerek daha fazla markanın ürün kategorilerini stoklarına dahil etmiştir. Site de satışta olan her ürün depolarında mevcut olup müşteriler sipariş edilen ürünlerde asla bekleme yaşamazlar. Ana deposu Ankara’da olan sitenin ürün çeşitliliğine göz atmak için www.saglikvitrin.com adresine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Sitede Satışta Olan Ürünler Nelerdir?

Site sağlığa dair aradığınız pek çok ürünü kolaylıkla temin edebileceğiniz güvenli alış verişin tek adresidir. Site eczane değildir ve ilaç satımı yoktur. Ancak bebek bakım ürünleri, bitkisel çaylar, gıda takviyeleri, balık yağları, cilt bakım ürünleri, mezoterapi ürünleri, cinsel yaşam ürünleri, ağız bakımı ürünleri, ağız kokusu gidericiler, çeşitli vitamin ve mineraller, sporcular için takviye edici protein tozları gibi pek çok ürünün satışı da sitede mevcuttur. Sitede satışta olan tüm ürünler piyasanın en kaliteli ürünleri olup müşterilere en uygun fiyat politikası ile satılır. Ayrıca sitede bulunan fırsat köşesinde her gün farklı ürünler indirime girer ve siz bu ürünleri kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Siteden Nasıl Sipariş Verebilirim?

Siteden ürün siparişi vermek için öncelikle siteye giriş yapmalısınız. Akabinde sitede alt kategorilere ayrılan ürünlerden ihtiyacınız olan ürünleri seçerek daha kolay arama yapabilirsiniz. Aradığınız marka ve ürünü sepete ekleyerek hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişinizi tamamlamak için teslimat adresi ve diğer bilgileri doldurduktan sonra ödeme şeklini belirlemeniz yeterli olur. Site müşterilerine farklı ödeme seçenekler ile ödeme kolaylığı sağlar. Siteden yapılan alış verişlerde kredi kartına 9 taksit imkanı vardır. Ayrıca kapıda ödeme, eft yada havale yolu ile de ödemeler kabul edilir. Siteden 100 TL ve üzeri yapılan alış verişlerde kargo ücreti alınmaz.

Siteden Aldığım Ürünleri Takip Edebilir Miyim?

Site güvenilir bir alış veriş platformu olup üye olan müşterilerine siparişlerini takip etme imkanı sunar. Ancak siteden üye olmadan da alış veriş yapabilirsiniz. Siteden oluşturulan siparişler ups kargo ile sizlere gönderilir. Ayrıca site müşterilerinin memnuniyetine öncelik verir ve bu doğrultuda paketi açılmayan ürünlerin 14 gün içerisinde geri iadesini kabul eder.